Мені потрібно знати все про:
Депозитарні установи
Торгівлю цінними паперами

Календар подій

Представник ПАРД взяв участь у конференції ICMA у Копенгагені

 

23-24 травня відбулися щорічні загальні збори Міжнародної Асоціації Ринку Капіталу (ICMA) та Конференція, присвячена актуальним проблемам фінансового сектору. Спонсорами конференції виступили Danske Bank, Bank Nordea, ING Bank, Сбербанк Росії, NYSE Euronext та інші фінансові організації.

 

Конференцію відкрив Голова Ради ICMA Кірус Ардалан. З доповідями на конференції виступили Голова Банку Фінляндії Ерккі Лііканен, член Виконавчої Ради Європейського Центрального Банку Бенуа Кюе, заступник Генерального Секретаря Національної Асоціації інституційних інвесторів фінансового ринку КНР Ян Нон. Доповідачі зосередили увагу на необхідності та шляхах впровадження структурної та регуляторної реформ фінансового сектору після кризи 2007-2008 рр. та рецесії 2008-2009 рр., а також вдосконаленні системи захисту банківських депозитів, механізму контролю за діяльністю учасників ринку капіталу, мінімізації витрат платників податків. У контексті структурних реформ фінансового сектору ЄС та виходячи з необхідності зниження ризиків банківської системи обговорюється питання розділення комерційної та інвестиційної діяльності банків. Це означає, що комерційним банкам може бути заборонено займатись торгівлею цінними паперами, і для цього виду діяльності мають бути створені окремі юридичні особи.

На панельних дискусіях обговорювались питання подолання кризи суверенних боргів країн ЄС, розвитку первинного та вторинного боргового ринку, регулювання індустрії управління активами та інші.

 

Довідка. International Capital Market Association (ICMA) є унікальною організацією, що має вплив на світовому ринку капіталу. Вона об’єднує більше 400 учасників ринку капіталу, в тому числі банки, торговців цінними паперами (security dealers), компанії з управління активами, а також, біржі, центральні банки країн, депозитарно-клірингові організації, національні асоціації професійних учасників ринку та інші.

ICMA має статус саморегулівної організації, основними завданнями якої є:

• розробка та запровадження правил, стандартів та рекомендацій на основі найкращої ринкової практики;

забезпечення діалогу між учасниками ринку та урядами, регуляторами і центральними банками на національному та міжнародному рівні з метою забезпечення стійкого та ефективного регулювання ринку;

• сприяння створенню інформаційних мереж між учасниками ринку, а також між учасниками ринку та органами влади шляхом організації конференцій, семінарів, круглих столів та нарад;

забезпечення високої якості професійної освіти шляхом проведення навчальних курсів для персоналу банків та компаній.

До складу Ради ICMA входять представники Barclays Bank, JP Morgan Securities, BNP Paribas, ING Bank, Credit Suisse, Deutsche Bank, State Street Global Advisors Limited та інших структур. На загальних зборах 23 травня 2013 р. до складу Ради ICMA вперше обраний Михайло Сафонов (Сбербанк Росії).

Поділитись: