Мені потрібно знати все про:
Депозитарні установи
Торгівлю цінними паперами

Календар подій

Податковим агентам не потрібно подавати уточнюючий розрахунок за формою 1ДФ за періоди 2014 року з метою відображення військового збору та сум податку на доходи фізичних осіб з нарахованих та виплачених доходів у вигляді процентів

У Єдиній базі податкових знань (ЗАГАЛЬНОДОСТУПНИЙ ІНФОРМАЦІЙНО-ДОВІДКОВИЙ РЕСУРС "ЗІР" Державної фіскальної служби (ДФС) України опублікована відповідь на запитання:

Чи необхідно податковим агентам подавати та в який термін уточнюючий розрахунок за формою 1ДФ за періоди 2014 року з метою відображення військового збору та сум ПДФО з процентів?

Відповідь:

З 01 квітня 2015 року набирає чинності наказ Міністерства фінансів України від 13.01.2015 р. N 4 "Про затвердження форми Податкового розрахунку сум доходу, нарахованого (сплаченого) на користь фізичних осіб, і сум утриманого з них податку (форма N 1ДФ) та Порядку заповнення та подання податковими агентами Податкового розрахунку сум доходу, нарахованого (сплаченого) на користь фізичних осіб, і сум утриманого з них податку", яким впроваджуються нові форми вказаних документів.

Нова форма доповнена розділом II "Оподаткування процентів та військовий збір". У цьому розділі потрібно буде відображати загальні суми нарахованих та виплачених доходів, у вигляді процентів, виграшів (призів) у лотерею, а також утриманого та перерахованого податку на доходи фізичних осіб.

У рядку "Військовий збір" слід зазначити, крім сум нарахованих та виплачених доходів, загальну суму нарахованого та перерахованого військового збору. При цьому у податковому розрахунку за ф. 1ДФ у розділі II податкові агенти не будуть зазначати відомості про фізичних осіб, яким нараховані такі доходи.

Податковий розрахунок за оновленою формою 1ДФ подаватиметься за підсумками I кварталу 2015 року.

Враховуючи викладене вище, податковим агентам не потрібно подавати уточнюючий розрахунок за формою 1ДФ за періоди 2014 року з метою відображення військового збору та сум податку на доходи фізичних осіб з нарахованих та виплачених доходів у вигляді процентів.

Поділитись: